Vrijdag, dat betekent voor veel Vlaamse gezinnen dat er vanavond frietjes worden gegeten. Met curryworsten, of frikandellen zoals sommigen ze noemen, bitterballen of een pittige Mexicano. Wie er maar niet genoeg kan van krijgen, kan sinds kort overnachten in een bed & breakfast van Mora. Slapen tussen de frieten, vleeskroketten en andere gefrituurde lekkernijen, daar hebben we toch altijd al van gedroomd?
Mora heeft in Gent een bed & breakfast geopend die weinig aan de verbeelding over laat. Het decor is volledig aangekleed volgens de huisstijl van Mora. Snacks en frietjes zijn het centrale thema in de slaapkamer. Er ligt een dekbed met Spicy Viandelles, tegen de muur hangen kaders met de verschillende snacks en naast het bed staat een gigantisch pak frieten. Ontbijten doe je op bed, tussen de worsten, Kipkorn, Carrero en tal van andere overheerlijke hapjes. Een airfryer werd omgevormd tot nachtlampje en de diepvries zit vol met te consumeren snacks.
Cora van Mora
Het thema wordt doorgetrokken tot buiten de slaapkamer. In de woonkamer kun je je uitleven met een kickertafel, waarbij de voetballers vervangen werden door Lucifer-snacks. De balletjes zijn helaas niet vervangen door bitterballen. Voor de gasten liggen er ook handdoeken en badjassen klaar, die zijn gebaseerd op de uitrusting van de befaamde Cora.
Frietfietsen
En het houdt niet op! Speciale fietsen, met de kleuren en logo van Mora, brengen je meteen in het hartje van Gent. Na een bezoekje aan het Gravenstaan, het Lam gods en een boottochtje, kan je genieten van een goed pakffrieten in deze unieke b&b.
Winnen
Wie wil overnachten in de Mora bnb zal snel moeten zijn. Tijdens de hele maand juni kan men via een Facebookwedstrijd een verblijf winnen. Mora geeft drie weekends voor twee personen weg. Vanaf 9/6/2017 wordt er elk weekend in juni een nieuwe Facebookwedstrijd gelanceerd, en kan je een nieuwe poging wagen.